Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV - SRPEN 2004 - nadějná 3  


Tak tohle je moje úplně první výstava. Moc se mi tam nelíbilo, bylo toho na mě moc nového. A taky panička byla nervózní. Taky jsme zjistili, že mě v salónu ostříhali dost divně a vypadám trošku jinak než mé kamarádky,taky jsem dostala známku jen nadějná, ale příště už to bude lepší.

KLUBOVÉ SETKÁNÍ MITROV 2004 - velmi nadějná

Tak tohle je klubové setkání černých ruských teriérů v Mitrově, které se zde koná každý rok na podzim. Koná se tady taky klubová výstava a já na ní vyhrála první opravdickej pohár, jako velmi nadějný dorost. Panička i páníček ze mě měli móc velikou radost. Jinak jsem tady poznala hodně nových kamarádů a kamarádek. A jelikož jsem už tentokrát byla ostříhaná od své paní chovatelky, tak mi to moc slušelo.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO - ÚNOR 2005 - výborná 2


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - DUBEN 2005 - výborná 2

Tak tady už nám to s paničkou docela šlo. Panička říká, že nejdřív se to musí naučit ona, jak správně vystavovat psa a potom to může učit mě. Tady už jsem dostala známku ve třídě mladých výborná 2.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA - KVĚTEN 2005 - velmi dobrá 4


Tak tahle výstava se moc nepovedla, ale nabyla jsem sama, většina čerňasů odcházela se známkou velmi dobrý, což se páníčkům vůbec nelíbilo. Tak nevím, co se vlastně nepovedlo, ale páníčkové říkali, že rozhodčí. Budu si ho muset očuchat, abych na něj příště paničku upozornila.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO - ČERVENEC 2005 - výborná 3

NÁRONÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV - ČERVENEC 2005 - výborná 3


A zase další výstava. Prý se musíme stále učit a zdokonalovat. Dostala jsem ohodnocení výborná 3.

KLUBOVÁ VÝSTAVA SRPEN KLADNO 2005 - výborná 1 CAC


Tak hurá!!! První medaile a první titul CAC. To bylo radosti. Sluší mi to s medailí, co. Taky jsem byla na soutěži dítě a pes a Verunka se velmi snažila. Moc nám to spolu šlo. Dostaly jsme diplom, spoustu dárků a taky super hračku pro mě - plyšového pískacího pejska. Moc ráda si sním hraju.

KLUBOVÁ VÝSTAVA MITROV - ŘÍJEN 2005 - výborná 3


Tak už je zase rok pryč a my jsme znova v Mitrově na klubovém víkendovém setkání černých teriérů. Bylo tady moc mých kamarádů a mě se tady moc líbilo. I páníčkové sem jezdí rádi, prý si tu popovídají s lidmi, kteří jsou stejně potrefení pejskama, jako jsou oni. Na předposlední fotce jemůj brácha Casper a vedle je moje mamika Ariela. Sluší jim to, co. Bylajsem sice až třetí, takže výborná 3, ale to neva, hlavní je účast. Taky jsme byly s Verunkou na soutěži dítě a pes a zase jsme dostaly spoustu dárků. Už se těšíme zase za rok.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - ŘÍJEN 2005 - výborná 2

KLUBOVÁ VÝSTAVA KLADNO - LISTOPAD 2005 - výborná 1 CAC

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ČERNÝCH TERIÉRŮ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO ÚNOR 2006 - výborná 2 Res CAC


Tak už je zase únor a jsme zase v Brně. Tentokrát je to veliké. Nejdřív je v sobotu speciální výstava černých teriérů a v neděli je mezinárodní výstava Brno 2006. Odjíždím s hodnocením výborný 2 Res. CAC.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - DUBEN 2006 - výborná 2 Res CAC


Tak a jsou tu opět Budějovice, ale už je jaro a moc hezké počasí. Zase mě předhonila Bibiana Milba Bam, jako vždycky. Ale máme zase Res CAC. Ale zastavili jsme se na návštěve v Týně nad Vltavou, ale chytla nás tam hrozně velká bouřka a já jsem se moc bála, ani páníček mě svým konejšením moc neuklidnil. No i velkej pes se může bát bouřky, ne.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA - DUBEN 2006 - výborná 4

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO - ČERVEN 2006 - výborná 1 CAC


KLUBOVÁ VÝSTAVA KLADNO - SRPEN 2006 - výborná 2 Res CAC

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRATISLAVA - SRPEN 2006 - výborná 2 Res CAC

 

KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ KARLOVY VARY - SRPEN 2006 - vítěz třídy, krajský vítěz

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV - ZÁŘÍ 2006 - výborná 3


Tak tady jsme si jeli pro poslední titul na získání šampiona ČR, ale znáte to, poslední se získává vždycky těžce, takže zase nic. Ale stejně si myslím, že mi to moc slušelo.

 

KLUBOVÉ SETKÁNÍ MITROV - ŘÍJEN 2006 - výborná 2 res CAC


Tak a je tu zase Mitrov. Tady nás to moc baví. Jezdí s námi i naše Chrissinka a i když se mezi těma čeňasama neztratí, tak se jí tu taky mezi tou spoustou pejsků moc líbí. Na té první fotce je budoucí otec mých štěňátek s celou svou rodinou. Sluší jim to, co. Taky jsme měli obranu, to mě moc bavilo. Panička sice říkala, že mě to bavit asi nebude,ale zkusila to a to by jste viděli, jak mi to šlo. Pešek byl vždycky můj. Pan figurant mě taky moc chválil. Přece jen je vidět, že jsme původem služební plemeno.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE - ŘÍJEN 2006 - výborná 1 CAC, Res CACIB


Hurá,tak konečně jsme získali poslední titul CAC na šampiona ČR, taky jsme si odvezli titul Res CACIB. Takže moje vlastně nejúspěšnější výstava.

KLUBOVÁ VÝSTAVA KLADNO - ŘÍJEN 2006 - výborná 2 Res CAC
 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NITRACANIS 5.11.2006 - výborná 1 CAC

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA 19.11.2006 - výborná

Mezinárodní výstava DUODANUBE Bratislava - 18. - 19.8.2007 - výborná 3, 2 x velmi nadějný


Mezinárodní výstava psů Praha březen 2008 - saša V4, Anuschka VD


Mezinárodní výstava psů České Budějovice duben 2008 - Saša V2

 


Mezinárodní výstava Mladá Boleslav srpen 2008


Krajská výstava karlovy Vary 2008


TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek