Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
vrh A

Vrh A

 


 

otec: ICH David Čierny Sen matka:         CH Cami Kettfar

Narozen:
6.11.2002
                                                                                       Narozena: 8.2.2004

DKK:0/0                                                                                      DKK: 1/1

Výstavní ocenění: 7xCAJC, HPJ, 26xCAC, CACA,            Výstavní ocenění: šampion ČR, 5 x CAC, 6 x Res
7xCACIB,10xResCACIB,6xBOB,BISIII,BIGIII,                    CAC, 1 x Res CACIB, krajský vítěz, vítěz třídy
JCH SR, ČR, klubový výtěz mladých ČR, HU, CH SR,
ČR, A, Grandšampión SR, Klubový šampión ČR,SR,
Vítěz Evropské speciální výstavy ČRT,
Eurodogschow 2004 - V4, potvrzený Interšampión

Světová výstava Poznaň 2006 - V5

další informace na : http://palovyskup.szm.sk


UPOZORNĚNÍ: Nová fotogalerie v pravo nahoře.ALEXADR  

Narodil se jako třetí v 17,04 hod. Jeho váha byla 530g a váha v sedmi týdnech je 7000g.
Velké zlobidlo, u ničeho nesmí chybět, vše nové hned prozkoumává. Ve svých jedenácti týdnech je to velmi nebojácný pejsek. Když se někde něco pohne nebo někdo cizí přijde, nebojácně se mu postaví a štěká. Bude z něj jednou pořádný hlídač a obránce své smečky. Taky pěkně zlobí se svojí sesřičkou Anuschkou, honí se po zahradě, perou se, ale taky hezky vedle sebe spinkaj. To vypadají jako andílci, ale jen do chvíle, než se zbuděj. Taky už umí hezky chodit na vodítku a nyní se učí chodit venčit ven. Docela mu to už jde. Začínáme ho učit též základní povely, jako je přivolání, sedni, fuj. Nový páneček získá již dosti socializovaného, chytrého, odvážného a milého pejska.

ADRIEN

Narodil se jako čtvrtý v 17,34 hod. Vážil 480g a jeho váha v sedmi týdnech je 6700g.
Maminčin mazánek, když vidíte, že si Cami s někým hraje, tak je to Adrien, jinak je to velký uličník, jako všichni, nejčastěji se pere se svým bráškou Alexandrem. Jsou pořád spolu.

ALYOSCHA

Narodil se jako poslední štěňátko 18.2. ve 3,05hod. Vážil 450g a jeho váha v sedmi týdnech je 6800g. Jako jediný kluk má dlouhý ocásek.
Velký rošťák, kde je sebemenší díra, tam musí strčit alespoň hlavu a pak ječí, že mu nejde vyndat. Ze všech kluků je to největší čírtě. Když už všichni spinkaj, tak určitě Alyoscha a Ariela a Airis vymýšlej ty největší lumpačiny a je jich všude plno.

ARNY - www.arny-cernyterier.estranky.cz

Narodil se jako šestý v 19,00hod. Jeho porodní váha byla 550g a váha v sedmi týdnech je 7400g. Je to již od narození největší pejsek.
Je to velký pohodář, umí si vychutnávat svůj klídek. Ale zlobí stejně jako ostatní. Nejraději pokouší holky. Když ho vidíte se prát, je to nejčastěji s holkama. Zahrádku má prozkoumanou už celou.

AIRIS

Narodila se jako druhá v 16,50 hod. Při narození vážila 450g a její váha v sedmi týdnech je 5900g.
Já osobně jí říkám oranžovka oranžová, podle jejího obojku. Je to takový malý-velký čertík, žádná překážka pro ní není nepřekonatelná. Jako první překonala zábranu do obýváku a v noci přišla za námi do ložnice. Je u každé neplechy, která se unás děje.

ALEXA

Narodila se jako osmá ve 20,55 hod. Její vahá byla 500g a váha v sedmi týdnech je 6550g.
Pěkný čírtě. Věčně se pere s klukama a ráda ostatní pokouší. Ráda vyhledává naší společnost. Když sedíme všichni v obýváku a prckové jsou v kuchyni, je první, kdou stojí na prkně a ječí, že chce pustit k nám.

ANUSCHKA

Narodila se jako první v 16,30 hod. Vážila 500g a její váha v sedmi týdnech je 6500g. Je to jedna ze dvou feneček s ocáskem.
Též pěkné zlobidlo. Stále se s někým o něco přetahuje nebo pere. Ráda si přijde pro pohlazení. Připadá nám, jako by věděla, že je to ona, kterou jsme si vybrali, aby tady s námi zůstala.

ANYA

Narodila se jako pátá v 18,03 hod. Její porodní váha byla 500g a váha v sedmi týdnech je 6050 g.
Je to taková miloučká fenečka. Nechybí u žádné lumpárny. Ráda si přijde pro pohlazení. Všechno prozkoumává.

ARIELA - www.ruskyterier.estranky.cz

Narodila se jako sedmá v 19,35 hod. Porodní váha byla 400g a váha v sedmi týdnech je 5900g. Je to druhá ocásková fenečka.
Na první pohled vypadá, jako když neumí do pěti počítat, ale ve skutečnosti je to pořádný raubíř, který se neustále pere s největším pejskem Arnym. I když byla při narození nejmenší, svoje místo si vždy dokázala vybojovat.

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek